Letní Škola - Homeopatie - Will Taylor - 15. až 19. 7. 2015

Homeopatie Václav Hrabák Will Taylor Iva Valentová Homeopatická škola, Homeopatická univerzita, homeopatická universita Universum Homeopathicum, studium homeopatie, konstituční homeopatie, celostní homeopatie, celostní léčba

Letní Škola - Homeopatie - Will Taylor
15. až 19. 7. 2015

Summer school with Will Taylor
from July 15th to July 19th 2015

Letošní letní školu pořádá homeopatická škola Universum Homeopathicum ve spolupráci se vzdělávacím centrem Uroboros

Program letní školy

Vedení případu u pacientů s chorobami cév, včetně mrtvice – zejména hadí léky (Bothrops, Crotalus horridus, Crotalus cascavella, Lachesis) a jejich diferenciální diagnostika s léky Phosphorus, Millefolium, Arnica, Sepia, Ignatia a některými dalšími. Diskuse o vhodných rubrikách a materii medice pro tyto případy. Možná také podobné téma, kterým jsou úrazy hlavy - Arnica, Sulphuric acid a další.

Pavoučí léky Tarentula hispanica, Tarentula cubensis a příklady menších léků - Salticus scenicus, Aranea diadema, Aranea ixobola. Použití u akutních a chronických onemocnění tuberkulinního miasmatu.

Akutní, subakutní a chronické gynekologické potíže typu bolestivá menstruace, krvácení z dělohy, silné menstruační krvácení.

Filosofie chápání celostních léků – rozpoznání a vyhodnocení totality symptomů. Použití Boenninghausenovy metody, myšlenkových map, cyklů a segmentů, řazení témat, rozměrů mentálních a emocionálních symptomů atd.

Podle aktuálního zájmu účastníků je možné zařadit téma léčky spalniček a příušnic, protože o těchto nemocech se v poslední době v USA velmi plamenně diskutuje v souvislosti s očkováním dětí. Homeopatie a její možnosti by se mohly stát v této diskusi důležitými argumenty.

Termín konání

15. až 19. července 2015 zahájení ve středu 15. července 2015 v 11:00
ukončení v neděli 19. července 2015 v odpoledních hodinách

Cena

6 000 Kč (včetně ubytování a plné penze) Přihlášku vyplňte prosím zde na webu a zálohu 1 000 Kč odevzdejte na kurzu nebo zašlete na účet č. 5382765/0300, a to nejpozději do 12. června 2015. Po tomto datu je již záloha nevratná a slouží k pokrytí storno poplatků za ubytování. Děkujeme za pochopení.

Místo konání

Hotel Luna, Kouty u Ledče nad Sázavou

Přednášející

Dr. Will Taylor, USA

Praktikuje homeopatii více než 20 let. Narodil se a vyrůstal na farmě ve Wisconsinu. Po studiích mořské biologie absolvoval v roce 1983 lékařské studium rodinné medicíny.

Po vlastním zážitku vyléčení bolestivého pásového oparu pomocí homeopatie začal homeopatii studovat. Od roku 1993 homeopatii praktikuje. Od roku 2001 vyučoval homeopatii na National College of Naturopathic (nyní Natural) Medicine (NCNM) v Portlandu v Oregonu.

Vyučoval homeopatii v Bulharsku, účastnil se konferencí v Německu, Rakousku a Belgii. V Česku vyučoval v rámci tříleté Postgraduální školy organizované ČLHS. V Česku i na Slovensku přednášel na dalších víkendových seminářích a letních školách. Spolupracuje se společností vyrábějící homeopatický program Radar, vytvořil pro Radar vlastní modul.

Will je nejenom úžasný člověk a vynikající homeopat, ale také učitel. Z vlastních zkušeností můžeme říct, že jeho výuka je vždy velkým zážitkem. Protože jsme velmi rádi, že přijal naše pozvání a po delší době se s ním budeme moci opět setkat.

Informace

Iva Valentová – mob.: 736 401 282, e-mail: iva@uroboros.cz

 


>>> pokračovat na Obsah studia
Universum Homeopathicum
na Facebooku